+420 602 773 524 info@rena-stroje.cz

V letošním roce 2022 slavíme 30let na trhu, měsíc květen je pro naši společnost RENA velmi významý. V roce 1992 jsme začali psát svou historii v oblasti prodeje dřevoobráběcích strojů z Itálie od italské rodinné firmy CASOLIN se sídlem ve městě Torrebelvicino, se kterou jsme úzce a velmi dobře spolupracovVeletrh Woodtec Brno - Oslava 30let na trhu spolecnosti RENAali a vzniklo přátelství, které trvá do současné doby. Následovalo navázání spolupráce s další italskou firmou na výrobu širokopásových brusek COSTA LEVIGATRICI S.p.A, která sídlí ve městě Schio nedaleko od Vicenze. Na konci 90let se trh začal rozšiřovat a zákaznici požadovali další stroje a zařízení pro svoji výrobu v dřevařském průmyslu. Na to jsme reagovali výstavami a veltrhy WOOD-TEC v Brně ale i zahraničními veletrhy v Hannoveru, Miláně, Salzburku, Norimberku. Následovalo jednání a navázání spolupráce s dalšími italskými, rakouskými a německými firmami na výrobu dřevoobráběcích strojů, zařízení a linek. Po roce 2000 jsem vedli jednání s něměckou firmou HANS WEBER Mashinenfabrich GmBH z Kronachu, která se zabýva výrobou širokopásových brusek na broušení dřeva, kovů hliníku a po vyjednáváních naše společnost RENA mohla v roce 2004 začít prodávVeletrh Wodtec 2013 - Oslava 30let na trhu spolecnosti RENAat zákazníkům v ČR širokopásové brusky této německé prémiové značky.

Potupně jsme se rozvijeli a spolupracovali s předními světovými výrobci dřevoobráběcích strojů a zařízení jako např. AGAZZANI, P. BACCI, GREDA, GIBEN, SIMIMPIANTI, BUSSELATO, PADE, OMC MASHINERY, HOLZMANN MASCHINE, ORMA MACCHINE, VENJACOB, HOMAG GROUP, HANS WEBER Machinenfabrik a dalšími světovými výrobci v dřevařském průmyslu, abychom uspokojili požadavky našich zákazníků v České republice ana Slovebnsku a uspěli na poli konkurence.

Vždy jsme dbali a dbáme na osobní přístup a jednání se zákazníkem a navrhnout nabídku konkrétních strojů a zařízení na míru. Zákazníkům nabízíme i poradenství a konzultace v návrhu technologických řešení. Máme dlouholeté a bohaté zkušenosti v odvětví dřevozpracujícího průmyslu.

V současné době nabízíme zákazníků klasické dřevoobráběcí stroje od výrobců CASOLIN, HAPFO, HOLZ-HER, ORMA MACCHINE, ME-SA, OMC MACHINERY a z českými výrobců HOUFEK, RWT. V posledních několika letech se více zabýváme nabídkami speciálních obráběcích strojů a výrobních linek od světových výrobců např. BARBERÁN, ALBERTI ENGINEERING, ZAFFARONI, CAMAM – COMEM GROUP, HAPFO – STEINERT, LCR GROUP apod. Nabízíme digitální stroje na digitální barevný potisk různých druhů materiálu (papír, dřevo, sklo, plast, apod.) s realistickou textůrou a designem.

V dnešní době poskytujeme zakazníkům poradenství, konzultace s osobním přístupem v oblasti technologických návrhů řešení ve výrobě s cílem poskytnout kvalitní informace a přijít s reálným technologickým řešením pro zákazníkovu výrobu k jeho spokojenosti.

Jsme hrdi a těší nás, že se zákaznici k nám rádi vrací  a jsou spokojeni s našim osobním přístupem a technologickými návrhy.

Tým RENA

Tvorba webových stránek: Webklient